Site İsim Tescil

Önceden alınan ve iyice büyütülmüş olan bir patent, ileride karşınıza çıkıp cezai durumlar çıkarabileceği için site isim tescil işlemleri itina ile yapılması gereken işlemlerdir. Yanlış yapılan patent tescil işlemlerini de geri dönüşü yoktur.

 

Herhangi bir marka yaratılacaksa ki bu marka şirket adı veya uzantılı alan adı da olabilir, kesinlikle site isim tescil işlemleri yapılmalıdır. Bunun için de öncelikle bir patent araştırması yapılarak daha önce kullanılıp kullanılmadığının araştırılması tescil işleminin onaylanması için önemlidir. Bu firma yardımı olmadan yapılması zor işlemlerdir. Biz patent – marka danışmanlığı olarak site isim tescil işlemlerinizin her aşamasını sizin adınıza yürüterek gerekli işlemleri ve başvuruları yapmaktayız.

 

Site Tescil İşlemi Nasıl Yapılır?

 

Alan adı sorgulaması site isim tescil işleminden önce ilk olarak yapılması gereken işlemdir. Bazı alan adları alınmış olsa da satılmak için alınmış olabilmektedir. Alan adları güven vermesi ve prestijli olması sebebi ile önemlidir. com.tr uzantısı şirket adı ile site isim tescil işlemi yapılarak alınabilmektedir. Gerekli belgeler bizim tarafımızdan hazırlanır ve uzman vekilimiz sizin adınıza başvuruyu yapar.