Tescil İşlemleri

Üretiminiz ve fikirlerinin tescil işlemleri için uzman bir firmaya ihtiyacınız var. Çünkü marka tescil işlemleri önemli bir azar çalışması ile teknik bir dizi tescil işlemleri içerir.

 

Başvuru yapılması ardından gereken araştırma ve sonrasında incelemeler tescil işlemleri kapsamındadır. Marka tescili ne kadar fazla ise ülkenin gelişmişliği o derecededir. Gelişmiş ülkelerin hepsinin kesinlikle tescilli markaları vardır. Ürünlerinin tescil işlemleri yurtiçi olabileceği gibi yurtdışında ve hatta uluslararası olabilir.

 

Tescil işlemleri aşamaları nelerdir?

 

Ürününün tescil işlemleri için firmamız ile iletişime geçmeniz ile birlikte tescil başvurusu için dilekçe verilir, dilekçe ile ürün bilgileri verilir. Takibinde üretiminizin araştırması yapılır. Araştırma sonrası detay bilgi, belge ve fotoğraflar ile tescil işlemleri başlatılır. Bu aşama inceleme aşaması dır. İnceleme aşaması ürünü ve adını tescil için yapılır. Ürün tescil işlemleri benzer ve taklit olmadığı ile sonuçlanır ve olumlu olarak sonuçlanır ise tescil belgesi verilir. Tescil İşlemleri için belgesi.com.tr vasıtası ile uzmanlarımıza danıştığınız zaman gereken yol haritası hemen oluşturulur ve zaman almadan sonuçlandırılır. Bu önemlidir çünkü teknik ve teknolojinin hızla geliştiği dünyada tescil işlemleri zaman geçirmeden sonuçlanmalıdır.