Uluslararası Patent

Marka patenti firmaları rakiplerine karşı koruyan ve isimlerini güvence altına alarak haksız rekabetin ortadan kaldırılmasını sağlayan bir işlemdir.

Marka patenti ulusal platformda alınabildiği gibi uluslararası patent almak da mümkündür.

 

Uluslararası patentin önemi

 

Uluslararası patent sizi sadece ulusal sınırlarla değil, dünya çapında koruyarak isim hakkınıza sahip çıkar. Özellikle uluslararası platformlarda firmaların dünyaya açılması ve büyümesi adına uluslararası patent çok önemlidir. Bu sayede ticaretteki sınırlarınızı kaldırırken dünya markası olma yolunda daha emin adımlarla yürüyebilirsiniz.

 

Uluslararası patent nasıl alınır?

 

Firmamız gerekli evrakları sizin yerinize hazırlayarak uluslararası patent alma işlemlerinizi gerçekleştirir, gerekli uluslararası kurumlara başvurularını yapar ve markanızın uluslararası platformlarda da korunmasını sağlar. Bu sayede dünya çapında tüm haklarınıza sahip olur ve karşılaşabileceğiniz herhangi bir olumsuz durumda telif haklarınızı talep edebilmenizi sağlar.

 

Uluslararası patent ve tescil işlemleri profesyonel kadromuz tarafından hızlı bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Firmanızın uluslararası platformlarda karşılaşabileceği tüm telif ve haklarını güvence altına alan firmamız, aynı zamanda süre dolumu gibi konularda da size zamanında bilgilendirme yaparak haklarınızın devam etmesi ve kaybetmemeniz için titizlikle çalışmaktadır.