Yurtdışı Marka Tescili

Uluslararası veya yurtdışı marka tescili yapmak isterseniz öncelikle firmamıza başvuru yapmanız gerekmektedir. Başvuru süresinde tekrar size dönmemizi sağlayacak iletişim yolu üzerinden hangi ülkelerde yurtdışı marka tescili yapacağınızı belirlemeniz gerekiyor.

 

Firma olarak kısa süre içerisinde bu problemi çözerek sizlere yardımcı oluyoruz. Yıllar boyunca pek çok şirkete yurtdışı marka tescili yaparak şirketlerin dünya çapında olmasını sağlıyoruz. Eğer çok ülkede hizmet verecek olursanız bu konuda da gerekli yardımlarımızı da sunuyor daha sonrasında ise diğer ülkeler üzerinde de çalışmanızı sağlıyoruz.

 

Yurtdışı Marka Tescili Nedir, Süreç Nasıl İşler?

 

Genellikle marka tescili yapan firmaların sürecin nasıl işlediği konusunda bazı korkuları vardır. Biz de bu konuyu açığa kavuşturmak için en az on yıllık süreyle markanızı koruyor aynı zamanda yurtdışı marka tescili konusunda da zorluk çekmenizi engelliyoruz. Ücret konusundan bahsedecek olursak firmanın vereceği marka ve ürünlere göre değişmektedir. Ürünlerin satışı sırasında asla komisyon alınmaz ve en başta yurtdışı marka tescili süresindeki ödeme sayesinde bir daha ücretlendirme yapılmasını firma olarak engelliyoruz.